TAZG336K010CRSZ0800
MFR.Part #
TAZG336K010CRSZ0800
JLCPCB Part #
C6547009
Description
-55℃~+125℃ 10V 275mΩ@100Hz 33uF ±10% 2711 Tantalum Capacitors