TAZG106K025CRSZ0000
MFR.Part #
TAZG106K025CRSZ0000
JLCPCB Part #
C5980509
Package
2711
Description
-55℃~+125℃ 1.4Ω@100kHz 10uF 25V ±10% 2711 Tantalum Capacitors