TAZA225K010CRSZ0800
MFR.Part #
TAZA225K010CRSZ0800
JLCPCB Part #
C7119337
Description
-55℃~+125℃ 10V 12Ω 1uA 2.2uF ±10% Case-E-5125 Tantalum Capacitors