TAZA225J010LRSB0900
MFR.Part #
TAZA225J010LRSB0900
JLCPCB Part #
C7062572
Description
-55℃~+125℃ 10V 1uA 2.2uF 6Ω ±5% Case-E-5125 Tantalum Capacitors ROHS