TAZA155M006CRSZ0900
MFR.Part #
TAZA155M006CRSZ0900
JLCPCB Part #
C5954362
Description
-55℃~+125℃ 1.5uF 1uA 6V 8Ω ±20% Case-E-5125 Tantalum Capacitors ROHS