TAZA155K006CWSZ0900
MFR.Part #
TAZA155K006CWSZ0900
JLCPCB Part #
C6546535
Description
-55℃~+125℃ 1.5uF 1uA 6V 8Ω ±10% Case-E-5125 Tantalum Capacitors ROHS