TAZA154K050CBSZ0000
MFR.Part #
TAZA154K050CBSZ0000
JLCPCB Part #
C7062562
Description
-55℃~+125℃ 150nF 17Ω 1uA 50V ±10% Case-E-5125 Tantalum Capacitors