TAZA105M010CBSZ0900
MFR.Part #
TAZA105M010CBSZ0900
JLCPCB Part #
C5794168
Description
-55℃~+125℃ 10V 10Ω 1uA 1uF ±20% Case-E-5125 Tantalum Capacitors ROHS