TAZA105K020CRSZ0800
Extended
Manufacturer
MFR.Part #
TAZA105K020CRSZ0800
JLCPCB Part #
C5794166
Package
Case-E-5125
Description
-55℃~+125℃ 15Ω 1uA 1uF 20V ±10% Case-E-5125 Tantalum Capacitors