TAZA105K020CBSB0923
MFR.Part #
TAZA105K020CBSB0923
JLCPCB Part #
C6546524
Description
-55℃~+125℃ 15Ω 1uA 1uF 20V ±10% Case-E-5125 Tantalum Capacitors ROHS