TAZA105K015LRSZ0800
MFR.Part #
TAZA105K015LRSZ0800
JLCPCB Part #
C5954346
Description
-55℃~+125℃ 15V 1uA 1uF 7.5Ω ±10% Case-E-5125 Tantalum Capacitors