TAZA105K015CRSZ0900
MFR.Part #
TAZA105K015CRSZ0900
JLCPCB Part #
C7119229
Description
-55℃~+125℃ 15V 15Ω 1uA 1uF ±10% Case-E-5125 Tantalum Capacitors ROHS