TAZA105K010CBSZ0700
MFR.Part #
TAZA105K010CBSZ0700
JLCPCB Part #
C6278727
Description
-55℃~+125℃ 10V 10Ω 1uA 1uF ±10% Case-E-5125 Tantalum Capacitors ROHS