TAZA105J020CBSZ0800
MFR.Part #
TAZA105J020CBSZ0800
JLCPCB Part #
C7062549
Package
Case-E-5125
Description
-55℃~+125℃ 15Ω 1uA 1uF 20V ±5% Case-E-5125 Tantalum Capacitors