TAZA104M050CBSZ0800
MFR.Part #
TAZA104M050CBSZ0800
JLCPCB Part #
C5954337
Package
Case-E-5125
Description
-55℃~+125℃ 100nF 1uA 22Ω 50V ±20% Case-E-5125 Tantalum Capacitors