TAZA104K050LBSZ0000
MFR.Part #
TAZA104K050LBSZ0000
JLCPCB Part #
C6278717
Package
Case-E-5125
Description
-55℃~+125℃ 100nF 12Ω 1uA 50V ±10% Case-E-5125 Tantalum Capacitors