TAZA104K050CRSZ0800
MFR.Part #
TAZA104K050CRSZ0800
JLCPCB Part #
C7119187
Package
Case-E-5125
Description
-55℃~+125℃ 100nF 1uA 22Ω 50V ±10% Case-E-5125 Tantalum Capacitors