TAZA104K050CRSZ0000
MFR.Part #
TAZA104K050CRSZ0000
JLCPCB Part #
C7396278
Package
Case-C-5113
Description
-55℃~+125℃ 100nF 1uA 22Ω 50V ±10% Case-C-5113 Tantalum Capacitors