TAZA104J050LRSB0000
Extended
Manufacturer
MFR.Part #
TAZA104J050LRSB0000
JLCPCB Part #
C7062537
Package
Case-C-5113
Description
-55℃~+125℃ 100nF 12Ω 1uA 50V ±5% Case-C-5113 Tantalum Capacitors