TAP685K016SRW
MFR.Part #
TAP685K016SRW
JLCPCB Part #
C1957621
Package
Plugin
Description
-55℃~+125℃ 16V 4Ω@100kHz 6.8uF ±10% 插件 Tantalum Capacitors ROHS