TAP685K016SRS
MFR.Part #
TAP685K016SRS
JLCPCB Part #
C1651990
Package
Plugin
Description
-55℃~+125℃ 16V 4Ω@100kHz 6.8uF ±10% 插件 Tantalum Capacitors ROHS