TAP475M035SRW
MFR.Part #
TAP475M035SRW
JLCPCB Part #
C5348496
Package
Plugin
Description
-55℃~+125℃ 35V 3Ω 4.7uF ±20% Plugin Tantalum Capacitors ROHS