TAP157M006CRW
MFR.Part #
TAP157M006CRW
JLCPCB Part #
C5348448
Package
Plugin
Description
-55℃~+125℃ 150uF 6.3V 900mΩ ±20% Plugin Tantalum Capacitors ROHS