TAP107M020CRW
MFR.Part #
TAP107M020CRW
JLCPCB Part #
C5348442
Package
Plugin
Description
-55℃~+125℃ 100uF 20V 600mΩ ±20% Plugin Tantalum Capacitors ROHS