TAP106K025DTW
Extended
Manufacturer
MFR.Part #
TAP106K025DTW
JLCPCB Part #
C5348430
Package
Plugin
Description
-55℃~+125℃ 10uF 2.5Ω 25V ±10% Plugin Tantalum Capacitors ROHS