TAJY687M004RNJ
MFR.Part #
TAJY687M004RNJ
JLCPCB Part #
C1960209
Package
2917
Description
-55℃~+125℃ 200mΩ 4V 680uF ±20% 2917 Tantalum Capacitors ROHS