TAJY476K016RNJV
MFR.Part #
TAJY476K016RNJV
JLCPCB Part #
C6278414
Description
-55℃~+125℃ 16V 47uF 700mΩ@100kHz ±10% 2917 Tantalum Capacitors ROHS