TAJY475K050SNJ
MFR.Part #
TAJY475K050SNJ
JLCPCB Part #
C7396010
Description
-55℃~+125℃ 1.2Ω@100kHz 4.7uF 50V ±10% 2917 Tantalum Capacitors ROHS