TAJY475K050HNJ
Extended
Manufacturer
MFR.Part #
TAJY475K050HNJ
JLCPCB Part #
C5975802
Package
2917
Description
-55℃~+125℃ 1.2Ω@100kHz 4.7uF 50V ±10% 2917 Tantalum Capacitors