TAJY337M006RNJV
MFR.Part #
TAJY337M006RNJV
JLCPCB Part #
C7062258
Package
2917
Description
-55℃~+125℃ 20.8uA 330uF 400mΩ 6.3V ±20% 2917 Tantalum Capacitors ROHS