TAJY337M006RNJ
MFR.Part #
TAJY337M006RNJ
JLCPCB Part #
C7062256
Package
2917
Description
-55℃~+125℃ 330uF 400mΩ 6.3V ±20% 2917 Tantalum Capacitors ROHS