TAJY337M002RNJ
MFR.Part #
TAJY337M002RNJ
JLCPCB Part #
C1964353
Package
2917
Description
-55℃~+125℃ 2.5V 300mΩ 330uF ±20% 2917 Tantalum Capacitors ROHS