TAJY336K016RNJ
MFR.Part #
TAJY336K016RNJ
JLCPCB Part #
C1961243
Package
2917
Description
-55℃~+125℃ 16V 33uF 900mΩ ±10% 2917 Tantalum Capacitors ROHS