TAJY227M006TNJV
MFR.Part #
TAJY227M006TNJV
JLCPCB Part #
C5793866
Description
-55℃~+125℃ 13.9uA 220uF 6.3V 700mΩ ±20% 2917 Tantalum Capacitors ROHS