TAJY226K025ANJ
Extended
Manufacturer
MFR.Part #
TAJY226K025ANJ
JLCPCB Part #
C5954044
Package
2917
Description
-55℃~+125℃ 22uF 25V 800mΩ@100kHz ±10% 2917 Tantalum Capacitors ROHS