TAJY157K010TNJV
MFR.Part #
TAJY157K010TNJV
JLCPCB Part #
C7356744
Description
-55℃~+125℃ 1.2Ω@100kHz 10V 150uF ±10% 2917 Tantalum Capacitors ROHS