TAJY107M010TNJV
MFR.Part #
TAJY107M010TNJV
JLCPCB Part #
C7118659
Description
-55℃~+125℃ 100uF 10V 900mΩ@100kHz ±20% 2917 Tantalum Capacitors ROHS