TAJY107M006TNJV
MFR.Part #
TAJY107M006TNJV
JLCPCB Part #
C5975794
Description
-55℃~+125℃ 100uF 6.3V 6.3uA 700mΩ ±20% 2917 Tantalum Capacitors ROHS