TAJY107K010TNJV
MFR.Part #
TAJY107K010TNJV
JLCPCB Part #
C6278410
Description
-55℃~+125℃ 100uF 10V 900mΩ@100kHz ±10% 2917 Tantalum Capacitors ROHS