TAJY106K035RNJ
Extended
Manufacturer
MFR.Part #
TAJY106K035RNJ
JLCPCB Part #
C1955656
Package
2917
Description
-55℃~+125℃ 10uF 1Ω 35V ±10% 2917 Tantalum Capacitors ROHS