TAJX686K016RNJ
MFR.Part #
TAJX686K016RNJ
JLCPCB Part #
C1959680
Package
2917
Description
-55℃~+125℃ 16V 600mΩ 68uF ±10% 2917 Tantalum Capacitors ROHS