TAJX336K020RNJ
MFR.Part #
TAJX336K020RNJ
JLCPCB Part #
C1961993
Package
2917
Description
-55℃~+125℃ 20V 33uF 500mΩ ±10% 2917 Tantalum Capacitors ROHS