TAJX227M006RNJ
MFR.Part #
TAJX227M006RNJ
JLCPCB Part #
C1963124
Package
2917
Description
-55℃~+125℃ 220uF 300mΩ 6.3V ±20% 2917 Tantalum Capacitors ROHS