TAJX107K010RNJ
Extended
Manufacturer
MFR.Part #
TAJX107K010RNJ
JLCPCB Part #
C1953240
Package
2917
Description
-55℃~+125℃ 100uF 10V 900mΩ ±10% 2917 Tantalum Capacitors ROHS