TAJW686K004RNJ
Extended
Manufacturer
MFR.Part #
TAJW686K004RNJ
JLCPCB Part #
C1958718
Package
2312
Description
-55℃~+125℃ 400mΩ 4V 68uF ±10% 2312 Tantalum Capacitors ROHS