TAJW476M006RNJ
MFR.Part #
TAJW476M006RNJ
JLCPCB Part #
C1958714
Package
2312
Description
-55℃~+125℃ 1.5Ω 47uF 6.3V ±20% 2312 Tantalum Capacitors ROHS