TAJW476K010RNJ
MFR.Part #
TAJW476K010RNJ
JLCPCB Part #
C1954569
Package
2312
Description
-55℃~+125℃ 1.4Ω 10V 47uF ±10% 2312 Tantalum Capacitors ROHS