TAJW337M002RNJ
MFR.Part #
TAJW337M002RNJ
JLCPCB Part #
C5975792
Package
2312
Description
-55℃~+125℃ 2.5V 300mΩ 330uF ±20% 2312 Tantalum Capacitors ROHS