TAJW336K010RNJ
MFR.Part #
TAJW336K010RNJ
JLCPCB Part #
C5954038
Package
2312
Description
-55℃~+125℃ 1.6Ω 10V 33uF ±10% 2312 Tantalum Capacitors ROHS