TAJT684K020RNJ
Extended
Manufacturer
MFR.Part #
TAJT684K020RNJ
JLCPCB Part #
C1956379
Package
1411
Description
-55℃~+125℃ 15Ω 20V 680nF ±10% 1411 Tantalum Capacitors ROHS